Telefon
WhatsApp

Akademi Nissan Fethiye Özel Servis

Hakkımızda

Akademi Nissan Özel Servis bugün dünyanın önde gelen markalarından NISSAN Özel Servisi olarak, öncelikle bölgemiz ve Türkiye ekonomisine yapılan katkının gurunu duymaktayız. Firmamız çalışanları 22 yıllık servis deneyimine sahip “Nissan Master Teknisyen Sertifikalı” , alanında eğitim almış uzman kişiler olup; her türlü araç, arıza, bakım, onarım, yedek parça ve işçilikte en ekonomik, hızlı ve teknolojik çözümler sunar. Çalışmalarımız Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklıdır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak en büyük gayemizdir. Bu bağlamda her türlü görüş, öneri ve eleştiriye açık personelimiz daima yanınızdadır. Firmamız her alanda kaliteyi ve kalite bilincini yaymak ve uygulamakta, müşterilerine sunduğu hizmet standardını sürekli yükseltmektedir. Oluşabilecek her türlü soruna önceden hazırlıklı olmak ve en hızlı ve etkili çözüm üretmek için buradayız !

Bu başarılı yolculuğumuzda müşterilerimize, servis, yedek parça, 2.el araç alım satım, aksesuar alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Akademi NİSSAN Fethiye Özel Servis, araçlarınızı son teknoloji bilgisayar sistemi ile tarar ve teşhis koyar. Sizin için hızlı, güvenli ve en ekonomik çözümler üretir.

Hakkımızda

Bize Ulaşın