Telefon
WhatsApp
NİSSAN PERİYODİK BAKIM

Nissan Periyodik Bakım Hizmeti Nissan marka araçlarımızın periyodik bakım hizmetleri

Nissan Periyodik Yağ Değişimi

Fethiye Akademi Nissan Özel Servisi aracınızın periyodik bakımını aksatmadan yapabilmeniz için sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Periyodik bakımın da en önemli noktası periyodik yağ değişimi yapılmasıdır. Motor yağı motorun çalışabilmesi için yakıttan sonraki en önemli sıvıdır. Motor yağının düzenli kontrolü ve değişimi yapılmadığı taktirde aracınızda çok masraflı motor arızaları yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Kötü sürprizler yaşamamak için aracınızın periyodik yağ değişimini aksatmadan yapmanızı öneririz.

Periyodik Bakım Neleri İçerir?

Periyodik Yağ Değişimi için Fethiye Özel servisi Akademi Nissan’ı ziyaret ettiğinizde aracınızın hava, yağ, polen ve yakıt filtresinin değişimi, fren, aydınlatma ve elektrik sistemlerinin detaylı kontrolü gerekli değişimleri ve lastiklerinizin basınç ve uygunluk kontrolü yapılır. Gerekli görülen parça ve sıvılar orijinal yedek parça ekipmanlarıyla değiştirilir. Böylece otomobilinizi ilk günkü keyifle kullanmanız sağlanır. 

Fethiye Akademi Nissan Özel Servisi Rutin Bakımlar

Nissan Periyodik Bakım Neden Önemli?

Düzenli aralıklarla yapılan periyodik bakımlar aksatılmadığı sürece aracınızı ilk günkü keyifle kullanmanızı sağlar. Nissan özel servisi Akademi Nissan  bünyesinde yer alan, alanında uzman Fethiye Nissan ustaları tarafından aracınızın periyodik bakım cetvelinde yer alan kontrolleri gerçekleştirilir.

Bize Ulaşın