Telefon
WhatsApp
NİSSAN BOYA KAPORTA

Boya Kaporta Tamiri

Akademi Nissan Özel Servisi olarak aracınızda meydana gelen oto boya kaporta ve boya hasarlarına karşı, özel tamir metodları ve ekipmanları ile aracınızı tamir ediyoruz. Akademi Nissan güvencesi ile verdiğimiz bu hizmet ile aracınız orijinal görüntüsüne kavuşur. Size aracınızın güvenliğini sağlamak kalır.

Fethiye Kaporta Boya

İşinin ehli ustalarımız, aracınızda oluşabilecek her türlü kaporta ve  boya hasarını titizlikle inceleyerek onarım için hangi işlemlerin gerektiğini ayrıntılı olarak analiz ederler. Boya öncesi onarım işlemleri gerekiyorsa, aracın ilerleyen dönemde görünümünü bozmayacak ve değerini düşürmeyecek şekilde onarımını yapmaya gayret ederler.

Boyama işlemine başlamadan önce varsa araç kaportasında bulunan çürük ve pas izleri itinayla temizlenir. Son olarak, istenen rengin en doğru şekilde elde edilebilmesi için çalışmalar başlatılır ve uygulaması yapılır.

Bölgesel Boya Tamiri

Bazı durumlarda, aracınızın belirli bölgelerinde çizikler ve hasarlar oluşabilir. İşinde uzman ustalarımız, aracınızın hasarsız bölgeleriyle herhangi bir renk ton farklılığı oluşmaması için özenle çalışırlar. Aracınızın değer kaybını önlemek adına orijinalliğini bozmadan en doğru boya işlemlerini gerçekleştirirler.

Fethiye Nissan Özel Servisi emanet ettiğiniz araçlar, boya işlemleri sonrasında Araç estetiği en yüksek kalitede, En uygun fiyatlarla ve Aracın orijinalliği bozulmadan teslim edilir.

Bize Ulaşın